Kiedyś hitem było Trałkowanie, teraz… niski pressing Muhara [WIDEO]

Lech Poznań przegrał dziś z Legią Warszawa 1:2, po całkiem niezłym spotkaniu. Nie można tego jednak powiedzieć o występie Karlo Muhara, który był jednym z najsłabszych na boisku. Popis swoich umiejętności i zaangażowania dał zwłaszcza przy bramce wyrównującej dla Legii.

W 64. minucie Chorwat w prosty sposób stracił piłkę co zapoczątkowało kontratak Legii. Zawodnik Kolejorza nic sobie z tego jednak nie robił, pozorując powrót pod własne pole karne. Niski pressing doskonale znany w Poznaniu z czasów Adama Nawałki nie pomógł i tym razem. Do piłki ostatecznie dopadł Arvydas Novikovas i mocnym strzałem wyrównał stan spotkania.

Decydujące trafienie kilkanaście minut później zanotował debiutujący w Legii Maciej Rosołek. Jedyną bramkę dla Kolejorza w 55. minucie zdobył Darko Jevtić.