Legia ogłosiła petardę przed meczem z Lechem! Kibice wniebowzięci

Ostatnie minuty dzielą nas od hitu dwunastej kolejki PKO Ekstraklasy, w którym zmierzą się Legia Warszawa i Lech Poznań. Niespodziewanie kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania gospodarze ogłosili ważne uzupełnienie meczu przed jego pierwszym gwizdkiem.

Punktualnie o 17:30 powinno rozpocząć się spotkanie rozgrywane przy Łazienkowskiej. Przed meczem zaplanowane było jednak uroczyste pożegnanie Miroslava Radovicia. Serbski piłkarz w stołecznym klubie spędził aż dwanaście sezonów w latach 2006-2015 oraz 2016-2019. Sezon przerwy spędził w swoim kraju oraz podczas egzotycznej przygody w Chinach.

Teraz organizatorzy oprócz pożegnania „Rado” do programu dołożyli jeszcze podziękowanie dla innego legendarnego zawodnika byłego mistrza Polski. Kibice będą mieli okazję żegnać także Michała Kucharczyka. Ten w barwach Legii rozegrał aż 349 spotkań, w trakcie których zdobył 71 bramek, niejednokrotnie decydując o ostatecznych losach danego spotkania.

Przed meczem obie drużyny są raczej w środku tabeli, ale w razie ewentualnego zwycięstwa Lech Poznań ma okazję wdrapać się do strefy pucharowej. Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Musiał. Start o 17:30.

news
Zdjęcie

Najman w 2. Bundeslidze? Bramkarz nokautuje sierpowym w krocze [WIDEO]

news
Zdjęcie

Skandal na Konwiktorskiej! Policja wjeżdża na sektor kibiców Polonii!

26 października 2019 1

Zdjęcie

Cirkus i skandaloza w lidze chorwackiej! Dwie bramki w jednej akcji! [WIDEO]

Zdjęcie

Jaja w 2. Bundeslidze! Karnego spowodował… zawodnik z ławki rezerwowych! [WIDEO]