Mundial w Katarze ostatnim tańcem Neymara? „Nic nie mogę zagwarantować”

Reprezentacja Brazylii jest jednym z faworytów do wygrania zbliżającego się mundialu w Katarze. Niewykluczone, że będzie to ostatnia szansa Neymara na sięgnięcie po Puchar Świata. Zawodnik PSG nie gwarantuje swojego udziału w kolejnych mistrzostwach świata. 

Ekspert nie ma wątpliwości co do Marciniaka. „Ma szanse na finał mistrzostw świata” [CZYTAJ]

„Canarinhos” rozpoczną swoje grupowe zmagania od starcia z Serbią (24.11). Następnie Brazylijczycy podejmą Szwajcarię (28.11) oraz Kamerun (02.12). Eksperci i kibice z całego świata nie widzą możliwiości, aby podopieczni Tite mieli zakończyć rywalizację w Katarze już na tym etapie turnieju.

Chłodne powitanie Cristiano Ronaldo i Bruno Fernandesa. Coś wisi w powietrzu [WIDEO]

Ostatni taniec Neymara?

Jan Tomaszewski wskazał „klucz do naszego wyjścia z grupy”. Ostatnio mieliśmy z tym problemy [CZYTAJ]

Jedną z największych gwiazd brazylijskiej kadry jest oczywiście Neymar Junior. Dla skrzydłowego Paris Saint-Germain katarski mundial będzie trzecim udziałem w światowym czempionacie. Zawodnik nie wyklucza, że jednocześnie ostatnim.

Sergio Ramos o braku powołania na mundial. „Jest ciężko” [CZYTAJ]

– Będę grał tak, jakby to był mój ostatni mundial w karierze. Rozmawiam z ojcem o tym, że każdy mecz gramy tak, jakby był ostatnim, bo nie wiadomo, co będzie jutro. Nie mogę zagwarantować, że zagram na kolejnym mundialu. Będę grał tak, jakby to były ostatnie mistrzostwa w mojej karierze – wyznał Neymar w rozmowie z „Globo”. 

– To było marzenie, które spełniałem nie tylko dla siebie, ale dla moich przyjaciół, którzy nie mogli grać zawodowo, dla mojego ojca, dla mojego dziadka, dla mojej rodziny – powiedział o grze dla reprezentacji Brazylii.

Media: Ronaldo otrzyma wysoką karę pieniężną od Manchesteru United [CZYTAJ]

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments