Muller nie przywitał się z Lewandowskim. „Zimne” spotkanie przed meczem [WIDEO]

Bayern Monachium wypunktował FC Barcelonę i wygrał z Blaugraną w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Spotkanie było szczególne dla Roberta Lewandowskiego, który ponownie spotkał się z kolegami z byłej drużyny. Kamery uchwyciły przywitanie Polaka z Thomasem Mullerem. 

Bawarczycy wygrali z Barceloną 2-0 po bramkach Lucasa Hernandeza i Leroya Sane. Katalończycy mieli swoje okazje, w tym także Robert Lewandowski. Ani 34-latekowi, ani żadnemu z jego kolegów nie udało się finalnie umieścić piłki w siatce Manuela Neuera.

„Chłód”

Dla samego Lewandowskiego był to szczególny mecz. Polak powrócił na Allianz Arenę po raz pierwszy od swojego transferu i zagrał na niej w koszulce innego klubu. Jeszcze przed rozpoczęciem widowiska przywitał się z byłymi kolegami.

Kamery uchwyciły całą sytuację. Widać, jak Lewandowski wita się uściśnięciem ręki z każdym piłkarzem poza… Thomasem Mullerem. Na nagraniu widać, że prawdopodobnie doszło do nieporozumienia, ale wątpliwości wzbudza fakt, że żaden z panów nie zainicjował ponownie gestu przywitania. Kataloński „Sport” określił spotkanie byłych kolegów jako „zimne”.

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments