Mocne słowa legendy pod adresem Cristiano Ronaldo. „Ja wygrałem MŚ, a on nie”

Frank Leboeuf, były francuski piłkarz, regularnie krytykował Cristiano Ronaldo. Fani Portugalczyka postanowili zaczepić eksperta po tym, jak 38-latek dobrze zaprezentował się podczas marcowego zgrupowania reprezentacji. Ten nie pozostał im dłużny i puściły mu nerwy. 

Obecnie Cristiano Ronaldo występuje w Arabii Saudyjskiej. Podczas mundialu w Katarze gwiazdor rozwiązał kontrakt z Manchesterem United i trafił do Al-Nassr. Stał się tym samym z miejsca największą gwiazdą tamtych rozgrywek.

„Wygrałem MŚ, a on nie”

Przy okazji transferu Portugalczyka gorzkich słów nie szczędził mu Leboeuf. Były piłkarz, a obecnie ekspert „ESPN” często krytykował 38-latka. Fani Ronaldo postanowili zaczepić Francuza po tym, jak ich ulubieniec dobrze zaprezentował się w marcowych meczach reprezentacji.

Ronaldo strzelił dwa dublety w spotkaniach z Liechtensteinem i Luksemburgiem. Kibice pisali wówczas do Leboeufa i podkreślali skuteczność, jaką wciąż prezentuje kapitan Portugalii, mimo gry w Arabii. Ten nie pozostał im dłużny.

– Krytycy mówili, że nic nie rozumiem, że Ronaldo pokazał nam, iż w „ESPN” nic nie wiemy o piłce. Że nigdy nie będę na poziomie Ronaldo – odpowiedział ekspert w krótkim filmiku. 

– Cóż, mieli rację. Nigdy nie byłem na jego poziomie. Ja wygrałem mistrzostwo świata, a on nie – stwierdził.