Mocna przemowa Kamila Glika przed meczem z Hiszpanią. „Jedziemy wszyscy na tym samym wózku”

Reprezentacja Polski zremisowała w sobotę z Hiszpanią 1:1. Profil Łączy nas piłka opublikował kulisy spotkania z La Roja. Na wideo słychać między innymi mocną przemowę Kamila Glika przed meczem.

Mecz Polski z Hiszpanią, był dla biało-czerwonych o być albo nie być. Ostatecznie podopieczni Paulo Sousy zremisowali z La Roja. Teraz wszystko zależy od reprezentacji Polski. Biało-czerwoni potrzebują zwycięstwa w meczu ze Szwecją, by wyjść z grupy.

Przemowa Kamila Glika

Polska nie byłaby w grze gdyby nie remis z reprezentacją Hiszpanii. Być może do dobrego wyniku z faworytami przyczyniła się heroiczna przemowa Kamila Glika. Filar defensywy biało-czerwonych w mocny sposób zmotywował piłkarzy przed spotkaniem z La Roja.

– Jedziemy wszyscy na tym samym wózku. Zaczynając od Roberta, przeze mnie, przez wszystkich z nas. Dzisiaj mamy fajny moment, takie mecze czasami gra się o wiele łatwiej niż można by się spodziewać – powiedział Kamil Glik.

– Musimy zrobić to, o czym mówiliśmy ostatniego wieczoru i jeszcze tydzień wcześniej. Trzy tygodnie poświęcenia, każdy z nas. Dzisiaj trzeba tylko zapier***ać panowie, jedenastu chłopa plus pięć zmian – dodał „Glikson”.

– Nie chcę zobaczyć k***a jakiejś piłki pomiędzy, że oni ją wygrywają, tak jak ostatnio to miało miejsce. Także zapier***amy, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – podsumował.

Wypowiedź Kamila Glika (24 min 28 sek.):

Zmotywowani Szwedzi

Szwedzi awansowali z grupy, jednak kibice wciąż domagają się punktów w meczu z Polakami. Jeśli Skandynawowie zremisują z biało-czerwonymi, a Hiszpania wysoko wygra ze Słowacją, to reprezentacja Sverige zagra w następnej rundzie w Kopenhadze. To zdecydowanie najlepsza i najbliższa opcja dla kibiców z kraju z północy Europy.

Źródło: Łączy nas piłka, Meczyki.pl, Twitter