Mikael Ishak prosi o wsparcie kibiców Lecha Poznań. „Potrzebujemy was bardziej niż kiedykolwiek” [WIDEO]

Mikael Ishak zaapelował do kibiców o przyjście na mecz Lecha Poznań z Vikingurem Reykjavik. – Potrzebujemy was bardziej niż kiedykolwiek – powiedział kapitan mistrzów Polski.

Kiepski strat sezonu

Lech Poznań fatalnie rozpoczął sezon 2022/23. Kolejorz odpadł z pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z Karabachem Agdam, przegrał mecz o superpuchar z Rakowem Częstochowa oraz zanotował tylko jedno „oczko” w trzech pierwszych spotkaniach Ekstraklasy. Na domiar złego, mistrzowie Polski w pierwszym meczu III rundy eliminacji do Ligi Konferencji przegrali z islandzkim Vikingurem Reykjavik.

Wielki powrót Messiego do Barcelony coraz bardziej prawdopodobny! Laporta pracuje nad transferem [CZYTAJ]

Kapitan Kolejorza prosi o wsparcie

W związku z tym Lech Poznań poszedł na rękę karnetowiczom. Kolejorz pozwolił im na darmowe wejście na czwartkowy rewanż z Islandczykami. Mistrzowie Polski opublikowali w mediach społecznościowych film, w którym Mikael Ishak zaprasza kibiców do wsparcia klubu w nadchodzącym spotkaniu.

Szwedzki klub odrzucił ofertę Pogoni. Nie mieli alternatywnego zawodnika [CZYTAJ]

– Jestem w pełni świadomy, że nie znajdujemy się w miejscu, w którym powinniśmy być. Mamy wiele do poprawy. Mogę zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby poprawić grę. Z tego powodu potrzebujemy was bardziej niż kiedykolwiek. W szczególności w czwartek. Chciałbym zaprosić wszystkich na najbliższy mecz. Karnetowicze będą mogli wejść za darmo na to spotkanie. Mam nadzieję, że widzimy się na stadionie – powiedział Mikael Ishak w filmie opublikowanym na profilach społecznościowych Lecha Poznań.

Źródło: Lech Poznań