Mikael Ishak o przedłużonym kontrakcie z Lechem Poznań. „Zewsząd czytałem, że już mnie tu nie ma”

 

Mikael Ishak w rozmowie z mediami Lecha Poznań wypowiedział się na temat przedłużenia swojej umowy. Szwedzki napastnik Kolejorza zdradził kulisy tego zdarzenia.

Udany koniec roku

Lech Poznań zakończył piłkarski rok z przytupem. Mistrzowie Polski wyszli z grupy Ligi Konferencji, a następnie przedłużyli umowę swojego kluczowego zawodnika – Mikaela Ishaka. Wcześniej wiele wskazywało na to, że Szwed opuści Lecha.

– Sytuacja była dla mnie nieco zabawna, bo zewsząd czytałem, że już mnie tu nie ma, że już praktycznie odszedłem, że za chwilę podpisuję umowę w innym miejscu. Oczywiście, miałem duże i poważne oferty, ale uważam, że podjąłem słuszną decyzję – powiedział Mikael Ishak w rozmowie z klubowymi mediami.

Największe wzrosty wartości piłkarzy po MŚ 2022. Duże zmiany [RANKING]

Unikał deklaracji

– Za bardzo szanuję kibiców, by ich mamić twierdzeniami, że moje serce jest w Poznaniu i na pewno zwiążę się z Lechem na dłużej. Chciałem być szczery z całym otoczeniem, w spokoju przeanalizować całą sytuację, wziąć pod uwagę każdą opcję i finalnie podjąć najlepszą decyzję – dodał kapitan Kolejorza.

Mikael Ishak reprezentuje barwy Lecha Poznań od lipca 2020 roku. W tym czasie Szwed zagrał w 93 meczach, notując 14 asyst i 53 bramki. Jego umowa z Kolejorzem obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

Źródło: Lech Poznań