Mikael Ishak niezadowolony po meczu z Dudelange. Kapitan Kolejorza ostro skomentował swój występ

Lech Poznań pokonał F91 Dudelange w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi Konferencji. Mikael Ishak podsumował swój występ w wywiadzie pomeczowym dla oficjalnej strony klubu. Szwedzki napastnik nie był zadowolony z własnego występu przeciwko mistrzowi Luksemburga.

Skupienie na europejskich pucharach

Mistrzowie Polski wygrali u siebie z Dudelange (2:0) i mogą spokojnie przygotowywać się do czwartkowego rewanżu w Luksemburgu. Kolejorz przełożył weekendowe starcie z Lechią Gdańsk, aby w stu procentach skupić się na walkę o awans do fazy grupowej Ligi Konferencji.

Lech Poznań na dobrej drodze do fazy grupowej LKE. Kolejorz pokonał Dudelange [REAKCJE]

Krytyczny Ishak

Zwycięstwo Kolejorza było zasłużone, jednak gra mistrzów Polski nie porywała. Mikael Ishak zgadza się z takim stwierdzeniem. Szwed po meczu udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubu, w którym ocenił swoją postawę i całego zespołu.

Lech zwolni van den Broma? Działacze i piłkarze niezadowoleni ze szkoleniowca [CZYTAJ]

– Największe znaczenie ma dla nas dziś wynik, który przed rewanżem jest dobry. Jeśli jednak chodzi o naszą postawę, nie mogę być z niej za bardzo zadowolony. Uważam, że sam zagrałem w tym meczu słabo, nie czułem się odpowiednio, starałem się dużo pracować w obronie, nie miałem za to zbyt wiele akcji w ofensywie. Ogólnie rzecz biorąc – dosyć g******* występ w moim wykonaniu – podsumował spotkanie kapitan Lecha Poznań, Mikael Ishak.

Źródło: Lech Poznań