Michniewicz potwierdził urazy dwóch kadrowiczów. „Nie jestem przekonany”

Dwóch reprezentantów Polski doznało w meczu z Meksykiem (0-0) urazów. Obecnie ich występ z Arabią Saudyjską w sobotę stoi pod znakiem zapytania. Informacje potwierdził Czesław Michniewicz. 

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu na mistrzostwa świata w Katarze bezbramkowo zremisowała z Meksykiem. „Biało-Czerwoni” mają na koncie jeden punkt i już w sobotę zmierzą się z liderami naszej grupy – Arabią Saudyjską. Drużyna Harve Renanda sensacyjnie ograła wczoraj Argentynę (2-1).

Występ pod znakiem zapytania

Nie wiadomo, czy wszyscy piłkarze będą na to spotkanie do dyspozycji Czesława Michniewicza. Selekcjoner reprezentacji Polski potwierdził, że dwóch kadrowiczów nabawiło się urazów w starciu z Meksykiem.

Po meczu z Meksykiem problemy mają Bielik i Bereszyński. Nie wiem jeszcze dokładnie co to jest. Lekarze mówią, że będą gotowi na następny mecz, ale ja nie jestem przekonany – oznajmił selekcjoner. 

Sporym problemem byłby brak Bereszyńskiego, bo trzeba byłoby przebudować defensywę – dodał.

Do sobotniego meczu z Arabią pozostały trzy dni. W tym czasie reprezentanci będą dalej trenować. Będzie to także czas, aby wyleczyć wszelkie urazy i zregenerować się po starciu z Meksykanami.