Michał Pazdan wspomina starcie z Cristiano Ronaldo na EURO 2016. „Mam nadzieję, że on też to pamięta”

Niedawno obchodziliśmy szóstą rocznicę meczu Polska-Portugalia na EURO 2016. Z tej okazji Michał Pazdan zamieścił specjalny wpis na swoim Facebooku. Piłkarz Jagiellonii przyznał, że do dziś pamięta starcie z Cristiano Ronaldo.

Mistrzostwa Europy, które były rozgrywane w 2016 roku, potoczyły się fantastycznie dla reprezentacji Polski. Zespół dowodzony przez Adama Nawałkę dotarł do ćwierćfinału rozgrywek. Tam odpadł z późniejszym Mistrzem Europy – Portugalią – po serii rzutów karnych. 30 czerwca obchodziliśmy szóstą rocznicę tego wydarzenia. Skrót tego meczu znajdziecie TUTAJ.

„Wszyscy chcemy jak najmniej kontrowersji wokół kadry”. Dudek o sytuacji Michniewicza [CZYTAJ]

Wspomnienia Pazdana

30 czerwca, równo sześć lat po meczu z Portugalią, wpis odnośnie tego meczu zamieścił Michał Pazdan. Obecny piłkarz Jagiellonii okazał się największym odkryciem spośród polskich piłkarzy na tamtym turnieju. 34-latek napisał na swoim Facebooku, że do tej pory uważa pojedynek z Cristiano Ronaldo za jedną z najbardziej zapamiętanych chwil.

– 6 lat temu graliśmy w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Pamiętam dokładnie mecz z Portugalią, ponieważ na boisku zostawiliśmy całe serducho! Do tej pory uważam, że pojedynek z Ronaldo to jedno z najbardziej zapamiętanych chwil. Mam nadzieję, że on też to pamięta – napisał Michał Pazdan.

Michał Budzich