Michał Matczak zadebiutował w lubelskiej B-klasie. Jego zespół – Tajfun Ostrów Lubelski pokonał u siebie KS Ciecierzyn (3:1). Znany raper zapisał się na liście strzelców.

Bramka w debiucie

„Mata” pojawił się na boisku w 81. minucie meczu Tajfuna Ostrów Lubelski z KS Ciecierzyn. Dwie minuty później 22-letni raper cieszył się z bramki z rzutu karnego.

Robert Lewandowski ocenił mecz z Walią i pochwalił Jakuba Kiwiora. „Może nam pomóc” [CZYTAJ]

Po niedzielnej wygranej Tajfun Ostrów Lubelski uplasował się na szóstej pozycji w trzeciej grupie lubelskiej B-klasy. W następnej kolejce ekipa Maty pojedzie do lidera rozgrywek, czyli Zawiszy Garbów.

Źródło: Twitter

1 komentarz do “Michał „Mata” Matczak z golem w debiucie w lubelskiej B-klasie. Drużyna rapera wygrała 3:1 z KS Ciecierzyn [WIDEO]”

Możliwość komentowania została wyłączona.