Messi szykuje się do transferu? Argentyńczyk rozpoczął naukę nowego języka

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że Leo Messi latem rozstanie się z FC Barceloną. Argentyńczyk rozpoczął lekcje francuskiego i najprawdopodobniej przejdzie do PSG.

Co dalej z Messim?

Leo Messi nie zdradził jeszcze klubu, który od lipca będzie reprezentować. Argentyńczyk nie przedłużył umowy z FC Barceloną i w każdej chwili może podpisać kontrakt z zespołem, który będzie reprezentować od przyszłego sezonu. Saga transferowa z Messim trwa już od dobrych kilku miesięcy. O usługi 33-latka walczą m.in. Manchester City oraz PSG.

To właśnie do stolicy Francji Messi przeprowadzi się najprawdopodniej już w najbliższym czasie. Media donoszą, że Argentyńczyk rozpoczął wraz z rodziną lekcje języka francuskiego.

– Leo Messi wraz z całą rodziną zapisali się na kurs języka francuskiego. To informacja z pewnego źródła. Dlaczego jego żona i jego dzieci uczyłyby się języka, jeśli Messi miałby odejść do Manchesteru City czy zostać w Barcelonie? – zdradził Geoffrey Garetier, dziennikarz Canal +

– Dlaczego miałoby dojść do tego transferu? Wszyscy wiemy, że Barcelona jest w fatalnej sytuacji finansowej. Ich dług wynosi prawie miliard euro. Klub już nie jest w stanie płacić pensji Messiego – przyznał Garetier

Kacper Polaczyk