Media: Klub z Ligi Mistrzów zainteresowany Cristiano Ronaldo. Wróci do byłego zespołu?

Według medialnych doniesień Cristiano Ronaldo chciałby opuścić Manchester United, aby zagrać w Lidze Mistrzów. Telegraph twierdzi, że o Portugalczyka walczy jego były klub z ojczyzny, Sporting.

Odejdzie z Manchesteru?

Od początku sezonu sytuacja Cristiano Ronaldo w Manchesterze United jest niepewna. Według medialnych pogłosek Portugalczyk chce opuścić klub z Old Trafford, aby śrubować swoje wyniki w Lidze Mistrzów.

Czerwone Diabły nie mogą mu tego zagwarantować, ponieważ w tym roku zagrają „jedynie” w Lidze Europy. Początkowo w klubie nie zgadzali się na transfer Ronaldo. Niedawno zmieniono decyzję w obawie o atmosferę w szatni. Wiele wskazuje więc na to, że Portugalczyk odejdzie z Manchesteru United.

Krychowiak uargumentował swoje przenosiny do Al-Shabab [CZYTAJ]

Jest jeden klub, który widzi go u siebie

Według najnowszych doniesień o legendarnego piłkarza ma walczyć… Sporting. Wielokrotni mistrzowie Portugalii są podobno zdeterminowani, żeby przekonać Cristiano Ronaldo do powrotu do Lizbony.

Smuda przed meczem Lecha z Dudelange: „Jakby odpadli, to można zgasić światło i zamknąć klub” [CZYTAJ]

Sporting zakończył poprzedni sezon ligi portugalskiej na drugim miejscu. To oznacza, że lizbończycy mają zagwarantowaną grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów, co zdecydowanie działa na ich korzyść w staraniach o Cristiano Ronaldo.

Źródło: The Telegraph/Foot Mercato