Manchester United zmienił zdanie. „Rozważą sprzedaż Cristiano Ronaldo”

Według angielskich mediów Manchester United rozważy sprzedaż Cristiano Ronaldo. Władze Czerwonych Diabłów początkowo nie chciały się zgodzić na transfer Portugalczyka, ale teraz obawiają się, że jego sytuacja wpływa na atmosferę w szatni.

Zamieszanie przed sezonem

Przed sezonem wiele mówiło się o zachowaniu Cristiano Ronaldo, który nie poleciał na obóz przygotowawczy z Manchesterem United. Powodem nieobecności Portugalczyka w oficjalnej wersji były sprawy osobiste.

Do wszystkiego warto jednak dodać pogłoski o tym, że legendarny piłkarz chciał odejść z klubu, aby śrubować rekord bramek w Lidze Mistrzów. Jak doskonale wiemy, Czerwone Diabły w tym sezonie nie zagrają w tych rozgrywkach.

Były kolega Piątka może trafił do Premier League. Manchester United dopina transfer [CZYTAJ]

Zmienili zdanie

Manchester United przez wiele tygodni pozostawał nieugięty w sprawie sprzedaży Ronaldo. Coś się jednak zmieniło. Według angielskich mediów Czerwone Diabły rozważą oferty za Portugalczyka. Takie doniesienia przekazano w „TalkSport” oraz „BBC Sport”.

Piotr Świerczewski ocenił sytuację Lecha Poznań. Dałby kredyt zaufania Johnowi van den Bromowi [CZYTAJ]

Władze Manchesteru United mają obawiać się, że sytuacja wokół Cristiano Ronaldo może źle wpływać na atmosferę w zespole. Przypomnijmy, że Czerwone Diabły na start Premier League przegrały dwa spotkania (z Brighton i Brentford).

Źródło: TalkSport/BBC Sport