Mahir Emreli nie daje szans Lechowi Poznań. „Trzeba to wyraźnie powiedzieć”

Mahir Emreli wypowiedział się na temat nadchodzącego rewanżu pomiędzy Karabachem Agdam a Lechem Poznań. 25-letni Azer nie daje szans mistrzom Polski. – W rewanżu będziemy lepsi – ocenił były napastnik Legii Warszawa.

Emreli o meczu Karabach – Lech

We wtorek o 18:00 odbędzie się rewanżowe starcie Karabachu Agdam z Lechem Poznań (0:1 w pierwszym meczu). Mahir Emreli został poproszony o opinię na temat tego spotkania. Były napastnik Legii Warszawa nie daje szans Kolejorzowi w starciu z azerską ekipą.

– Nie wierzę, że zespół, który grał w ten sposób na własnym boisku, będzie w stanie przeciwstawić się Karabachowi na wyjeździe. Zespół z Agdam gra na swoim boisku jakościowo inną piłkę. Nie zapominajmy również o wsparciu kibiców – powiedział napastnik Dinama Zagrzeb w rozmowie z azerisport.com.

– W pierwszym meczu też stworzyli sobie kilka okazji, a teraz już nie pozwolą sobie na błędy i będą na pewno bardziej efektywni w swojej grze. Nie wiem dlaczego, ale jestem przekonany, że Karabach awansuje – dodał Emreli.

Niezdarna obrona Lecha?

– Doświadczenie i klasa są znacznie wyższe w zespole Karabachu. Trzeba to wyraźnie powiedzieć, ze mistrz Polski nie ma szans. Myślę, że napastnicy poznali się już na obronie rywali i w rewanżu będzie trochę łatwiej. Rywale mają bardzo niezdarną obronę, którą można pokonać przy tej klasie napastników. W rewanżu będziemy lepsi – podsumował 25-letni Azer.

Długa podróż przed Kolejorzem

Lech Poznań w poniedziałek wyruszył w stronę Baku. Kolejorz wylądował w Baku po godz. 14:00 lokalnego czasu. John van den Brom poprowadzi trening o godzinie 19:00. Mistrzowie Polski wrócą do kraju od razu po meczu.

Źródło: azerisport.com, Onet Sport

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pio
Pio
Gość
22 dni temu

Jak dostaną wpierdol to e sumie po co tam nocować. Lech to zwiędłe fiutki i przegrają. Frajerzy..