Łukasz Piszczek asystentem Fernando Santosa?! Zostały formalności

Choć jeszcze nie potwierdzono, że Fernando Santos obejmie reprezentację Polski, to do mediów wyciekają kolejne ciekawe informacje. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował, że w sztabie Portugalczyka znajdzie się dwójka Polaków. Jednym z nich będzie Łukasz Piszczek. 

Jutro odbędzie się konferencja prasowa z prezentacją nowego selekcjonera reprezentacji Polski. W poniedziałek natomiast pojawiło się mnóstwo informacji, że zostanie nim Fernando Santos. Portugalczyka widziano już na lotnisku w Warszawie, co natychmiast połączono z jutrzejszym wydarzeniem na Stadionie Narodowym.

Polacy w sztabie

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował, że PZPN-owi zależy na stworzeniu Santosowi dobrego otoczenia do pracy. Naturalnie selekcjoner będzie miał przy sobie swoich ludzi i zaufanych współpracowników. Miał jednak zaakceptować dokooptowanie do niego dwóch polskich asystentów.

Zdaniem dziennikarza przy reprezentacji pracować będą także Łukasz Piszczek i Tomasz Kaczmarek. Choć umowy nie zostały jeszcze podpisane, to, jak zaznacza Włodarczyk, jest to raczej kwestia czasu. Panowie jeszcze dziś mają spotkać się z trenerem, aby ostatecznie przyklepać współpracę.

– Dokumenty jeszcze do podpisania, ale Łukasz Piszczek i Tomasz Kaczmarek w sztabie reprezentacji Polski! – czytamy na Twitterze Włodarczyka.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments