Louis van Gaal do Memphisa Depaya: „Mieliśmy swoje problemy, ale teraz moglibyśmy pocałować się w usta”

Louis van Gaal ustosunkował się do słów krytyki ze strony Angela Di Marii. W ramach odpowiedzi holenderski szkoleniowiec opowiedział o swoich relacjach z Memphisem Depayem. Swoją wypowiedzią trener rozbawił wielu kibiców oraz samego Memphisa.

Już w piątek reprezentacje Holandii i Argentyny zmierzą się ze sobą w ćwierćfinale Mistrzostw Świata. Przed tym meczem przytoczona została wypowiedź Angela Di Marii na temat selekcjonera reprezentacji Holandii, Louisa van Gaala. Obaj panowie mieli okazję pracować wspólnie w Manchesterze United. Argentyński piłkarz przyznał, że Holender był najgorszym trenerem, jakiego miał w swojej karierze.

– Moim problemem w Manchesterze był trener. Louis van Gaal był najgorszym szkoleniowcem w mojej karierze. Mogłem strzelać, asystować, a następnego dnia on i tak mógł mi pokazywać moje niecelne podania – powiedział Angel Di Maria.

Do powyższych słów Angela Di Marii postanowił ustosunkować się Louis van Gaal. Na jednej z konferencji prasowych reprezentacji Holandii 71-letni trener odpowiedział na pytanie dziennikarza. Przy okazji van Gaal opowiedział o jego relacji z… Memphisem Depayem.

– Bardzo przykro mi to słyszeć, pierwszy raz spotykam się z taką opinią z jego strony. Jest jednym z niewielu piłkarzy, którzy powiedzieliby coś takiego – odpowiedział Louis van Gaal.

– Obok mnie jest Memphis, który też wtedy przebywał w Manchesterze. Mieliśmy swoje problemy, ale teraz… teraz moglibyśmy pocałować się w usta. Chcesz zrobić to tutaj? – powiedział selekcjoner reprezentacji Holandii.


źródło: sportbible.com, meczyki.pl

Michał Budzich