Liverpool odrzucił kuriozalną ofertę Bayernu za Sadio Mane. Liga Mistrzów i Złota Piłka warunkami bonusów

 

Bayern Monachium wciąż walczy o Sadio Mane. „The Reds” oczekują za Senegalczyka większych pieniędzy i nie chcą się zgodzić na za niskie oferty Bawarczyków. Według „The Times” działacze wicemistrzów Anglii odrzucili dość kuriozalną propozycję niemieckiego klubu. 

Plotki o zainteresowaniu Bayernu Sadio Mane rosną z dnia na dzień. Senegalczyk miałby niejako zastąpić na Allianz Arenie Roberta Lewandowskiego. Jeśli transfer z udziałem skrzydłowego zostanie dopięty latem, to Polak prawdopodobnie otrzyma zgodę na transfer przed wygaśnięciem kontraktu.

Były agent Roberta Lewandowskiego zabrał głos ws. transferu Polaka. „Strategia Roberta jest jasna” [CZYTAJ]

Trudne negocjacje

Na razie jednak rozmowy między klubami nie idą pomyślnie. Liverpool oczekuje ponad 30 milionów funtów za jedną ze swoich gwiazd. Bayern nie chce się zgodzić na taką kwotę i skrupulatnie oferuje mniejsze pieniądze.

Według Paula Joyce’a z „The Times” Liverpool odrzucił kolejną ofertę Bawarczyków, tym razem opiewająca na 23,5 mln funtów. Bayern oferował także 6,5 mln w bonusach, jednak warunki do ich spełnienia były… dość kuriozalne.

Piłkarz FC Barcelony chce grać z Lewandowskim. „Jest jednym z najlepszych napastników ostatniej dekady” [CZYTAJ]

Aby „The Reds” otrzymali dodatkowe pieniądze za transfer Mane do Niemiec, Bayern musiałby wygrać Ligę Mistrzów, zaś sam Mane – wygrać Złotą Piłkę. To nie wszystko. Warunki musiałyby zostać spełnione… przez trzy sezony z rzędu.