Lewandowski wyróżniony przez EA Sports. Polak z unikatową kartą w grze FIFA 22

 

Transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelony był jednym z największych hitów tego okienka. Z tej okazji EA Sports postanowiło wyróżnić Polaka i wydać kartę napastnika w grze FIFA 22, której ocena ogólna wynosi 99 punktów.

Choć dzielą już nas tylko tygodnie od kolejnej edycji gry FIFA, EA Sports wciąż pamięta o użytkownikach grających w aktualną wersję gry. Niedawno w mediach pojawiły się plotki, iż kanadyjska firma planuje dodać nowe wyzwanie SBC. Użytkownik Twittera FUT Sheriff, który często publikuje różne przecieki z gry, informował, że na dniach EA Sports planuje dodać do trybu Ultimate Team kartę Moments Roberta Lewandowskiego.

Jakub Kiwior może zostać bohaterem głośnego transferu. Chce go Jose Mourinho! [CZYTAJ]

Plotki się potwierdziły i w grze pojawiło się wyzwanie SBC zapowiadane przez FUT Sheriffa. Za wymienienie odpowiedniej ilości kart użytkownicy otrzymają unikatową wersję kapitana reprezentanta Polski o ocenie ogólnej 99 – najwyższej możliwej. 34-latek znalazł się w wąskim gronie wyróżnionych. W grze FIFA 22 wydano tylko 7 kart o takim overallu. W tym gronie znaleźli się Pele, Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Raphael Varane, Ousmane Dembele, Mohamed Salah, a teraz Robert Lewandowski.

Zdumiewające doniesienia mediów. Kylian Mbappe miał poprosić o odejście z PSG kolegów Neymara [CZYTAJ]

Kacper Polaczyk