Lewandowski po meczu z Realem Sociedad: „Gdy strzelam pierwszą bramkę w nowym klubie, to dedykuję ją mojemu ojcu”

 

Robert Lewandowski udzielił wywiad Mateuszowi Święcickiemu z Eleven Sports. Napastnik FC Barcelony opowiedział dziennikarzowi o swoich odczuciach po ustrzelonym dublecie w meczu z Realem Sociedad.

Dedykacja dla ojca

FC Barcelona w drugiej kolejce ligi hiszpańskiej pokonała na wyjeździe Real Sociedad (4:1). Dwie bramki dla Dumy Katalonii zdobył Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski w pomeczowej rozmowie w Eleven Sports podsumował swój występ.

– Na pewno jestem zadowolony i dumny ze zwycięstwa i przede wszystkim z pierwszych ligowych bramek dla Barcelony. To świetne uczucie. W pierwszej połowie nie wyglądało to idealnie, ale w drugiej wrzuciliśmy ten drugi bieg i stworzyliśmy dużo więcej sytuacji. Mieliśmy radość ze strzelania goli, z ataków – ocenił mecz Robert Lewandowski.

Sędzia zażartował z Lewandowskiego po meczu z Sociedad. „Uważaj na zegarek” [WIDEO]

– Zawsze, gdy strzelam pierwszą bramkę w nowym klubie, to dedykuję ją mojemu ojcu. Wiem, że gdzieś wspiera mnie i ogląda mnie. W dniu urodzin ta bramka miała specjalne znaczenie. Nigdy jeszcze nie strzeliłem w pierwszej minucie – dodał Polak.

Źródło: Eleven Sports/Meczyki