Lewandowski nie chce wracać do Monachium „Pragnie rozpocząć przygotowania do sezonu z Xavim”

Niemieckie media przedstawiły nowe informacje w sprawie Roberta Lewandowskiego. Piłkarz nie wyobraża sobie powrotu do Monachium. Kapitan reprezentacji Polski chciałby zacząć przygotowania do sezonu 2022/23 z nowym zespołem.

Brak kontaktu ze strony Bayernu

Według niemieckiego „Sport1” Bayern Monachium nie nawiązywał kontaktu z Robertem Lewandowskim po jego słowach z konferencji prasowej. Wspomniane źródło twierdzi, iż Bawarczycy dalej podtrzymują stanowisko, że nie sprzedadzą 33-latka w letnim oknie transferowym, jeśli nie pojawi się dobra oferta i klub nie znajdzie odpowiedniego zastępcy.

Prezydent Francji przekonał Mbappe do pozostania w PSG? „Namawiałem go telefonicznie” [CZYTAJ]

Nie chce wracać do Niemiec

Robert Lewandowski podobno nie wyobraża sobie powrotu do Monachium. Piłkarz chciałby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu już z zespołem Xaviego Hernandeza. Pini Zahavi (agent Lewandowskiego – przyp. red.) liczy, że Bayern się podda i rozpocznie rozmowy z FC Barceloną. Mistrzowie Niemiec wciąż nie odnieśli się do oferty od Katalończyków (opiewała ona na 32 mln euro).

„Orangutan” na antenie Canal+ Sport. „To był challenge” [CZYTAJ]

Skupia się na kadrze

Według „Sport1” Robert Lewandowski chce się skupić przede wszystkim na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Jeśli do końca przerwy reprezentacyjnej nie dojdzie do rozwiązania jego sytuacji, będzie można się spodziewać kolejnych wystąpień z udziałem 33-latka.

Co dalej z karierą Patryka Dziczka? Czesław Michniewicz przekazał nowe informacje [CZYTAJ]

Źródło: Sport1, Die Roten