Leo Messi po wygraniu mundialu. „Nie mogę już o nic prosić”

 

Reprezentacja Argentyny pokonała Francuzów w finale Mistrzostw Świata w Katarze. Lionel Messi po triumfie w mundialu udzielił wywiadu telewizji TyC Sports. – To wszystko jest szalone.

Długa droga do triumfu

Argentyna rozpoczęła Mistrzostwa Świata w Katarze od porażki z Arabią Saudyjską (1:2). Reszta jest historią. Albicelestes pokonali wszystkich kolejnych rywali i wygrali najcenniejsze trofeum w futbolu. Lionel Messi zdobył upragniony puchar, którego brakowało mu w jego gablocie. Po wszystkim udzielił emocjonalnego wywiadu w telewizji TyC Sports.

– To wszystko jest szalone. Trzeba było długo na to czekać i pięknie mieć go już tutaj [wskazuje na Puchar Świata – przyp. red.]. Jest piękny, bardzo go pragnąłem. Niedawno powiedziałem, że Bóg mi go da. Miałem takie przeczucie. Nie mogę się doczekać momentu przybycia do Argentyny, aby cieszyć się nim z kibicami i zobaczyć to szaleństwo. Musieliśmy zostać mistrzami świata i nimi jesteśmy. To nie jest czas na analizę, to czas na cieszenie się – powiedział piłkarz Paris Saint-Germain.

Szymon Marciniak stanął na wysokości zadania! Cały świat docenia występ polskiego sędziego [REAKCJE]

– Oczywiście, że chciałem zamknąć karierę tym pucharem, nie mogę już o nic prosić. To są moje ostatnie lata, jestem blisko końca kariery i zamknięcie ich w ten sposób jest czymś cudownym. Dziękuję Bogu, dał mi wszystko. Udało mi się wygrać Copa América i mistrzostwo świata. Dostałem wszystko niemal na koniec. Kocham futbol, Kocham to, co robię. Cieszę się byciem w tej reprezentacji, chcę przeżyć jeszcze kilka meczów, będąc mistrzem świata. To było marzenie każdego młodego chłopca, miałem szczęście, że osiągnąłem to wszystko, a to, czego mi brakowało, jest tutaj – dodał Argentyńczyk.

Źródło: fcbarca.com/TyC Sports