Leo Messi i Cristiano Ronaldo w jednej drużynie? Joan Laporta ma plan jak to zrobić

Media z Włoch przekazały sensacyjne doniesienia odnośnie przyszłości Cristiano Ronaldo. Według ich wiedzy Joan Laporta widziałby go w FC Barcelonie obok Leo Messiego.

Może odejść ze Starej Damy

Opinia publiczna od miesięcy spekuluje na temat potencjalnych przenosin Cristiano Ronaldo. Według doniesień mediów „CR7” nie czuje się najlepiej w Juventusie. Czy Portugalczyk wreszcie zagra w jednej drużynie z Leo Messim?

Utrzymać Messiego w Barcelonie

Włoska prasa twierdzi, że Joan Laporta chce, aby obie gwiazdy w końcu zagrały razem. Mimo ogromnych długów FC Barcelona ściągnęła do siebie Memphisa Depaya i Sergio Aguero. Działacze Blaugrany wciąż walczą o podpis Messiego na nowym kontrakcie. Wiele jednak wskazuje na to, że Argentyńczyk pozostanie w stolicy Katalonii.

Ronaldo u boku Argentyńczyka?

Według włoskiej prasy Joan Laporta chce sprowadzić Cristiano Ronaldo do FC Barcelony. Dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego twierdzą, że działacz byłby w stanie oddać Antoine’a Griezmanna, Sergio Roberto oraz Philippe’a Coutinho, by dopiąć ten transfer. Odejście wspomnianych zawodników miałoby pozwolić klubowi na utrzymanie pensji „CR7”.

Źródło: WP Sportowe Fakty