Legia zaciera ręce. Josip Juranović na liście życzeń Atletico Madryt!

Josip Juranović już samymi występami w Celticu interesował sobą mocne europejskie kluby. Dobre występy na mistrzostwach świata mogą jednak jeszcze bardziej to zainteresowanie wzmocnić. Według mediów Chorwat znajduje się na liście życzeń Atletico Madryt. 

W piątkowy wieczór Brazylia dość niespodziewanie pożegnała się z mundialem, odpadając po rzutach karnych z Chorwacją. Duży wkład w awans „Ognistych” do półfinału miał Josip Juranović. Prawy obrońca imponuje swoją formą na turnieju i tylko podbija swoją wartość.

Na liście życzeń

Informacje o zainteresowaniu europejskich klubów Juranoviciem nie pojawiają się od dzisiaj. 27-latek od dawna był łączony z transferem, jednak teraz jest on jeszcze bardziej prawdopodobny. Według informacji „Mundo Deportivo” Chorwat znalazł się na liście życzeń Atletico Madryt, które szuka alternatywy dla Nahuela Moliny.

Jeśli Celtic zdecyduje się sprzedać Juranovicia, to będzie to świetna wiadomość także dla Legii Warszawa. „Wojskowi” sprzedali 27-latka do Glasgow półtora roku temu, zapewniając sobie 10 proc. od jego kolejnego transferu.

Wówczas prawy obrońca odchodził za 3 miliony euro, a obecnie wyceniany jest na 6,5. Cena oczywiście rośnie wraz z jego dobrymi występami na arenie międzynarodowej.