Legia Warszawa bliska sprowadzenia piłkarza z Ekstraklasy. Transfer na ostatniej prostej

 

Po ostatnim kiepskim sezonie kadra Legii Warszawa jest w delikatnej przebudowie. Stołeczny klub jest bliski dokonania kolejnego transferu przed startem sezonu 2022/2023. Na ostatniej prostej jest transakcja z udziałem piłkarza grającego dotychczas w Ekstraklasie.

Ostatni sezon zakończył się dla Legii Warszawa ogromną klęską. Legioniści nie tylko nie zdobyli mistrzostwa Polski, ale nawet nie zdołali zapewnić sobie możliwości gry w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. Odbudowę zespołu rozpoczęto od zmiany trenera. Nowym szkoleniowcem Legii został Kosta Runjaić.

Lech Poznań wzmacnia się przed walką o LM! Kolejorz bliski sprowadzenia piłkarza z ligi portugalskiej [CZYTAJ]

Pierwsze transfery Legii

W kadrze Legii Warszawa na nadchodzący sezon ujrzymy co najmniej dwie nowe twarze. Do tej pory ogłoszono, że kontrakt z Legią podpisali Blaz Kramer oraz Dominik Hładun. Ponadto władze Legii postanowiły skorzystać z opcji wykupu Maika Nawrockiego, który do tej pory przebywał na wypożyczeniu.

Bramkarz Liverpoolu może trafić do Radomiaka Radom. „Sprawa jest na bardzo zaawansowanym etapie” [CZYTAJ]

Kolejny transfer w drodze

Na tym wzmocnienia Legii się jednak nie kończą. Od kilku dni polscy dziennikarze piszą o zainteresowaniu Robertem Pichem. Według najnowszych wieści dostarczonych przez Sebastiana Staszewskiego piłkarz Śląska miał w poniedziałek zjawić się w Warszawie na testach medycznych przed transferem do Legii Warszawa. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to obie strony mają się związać dwuletnią umową.

Milik o współpracy z Nawałką: „Mam do niego ogromny szacunek” [CZYTAJ]

Koniec kontraktu

Ostatnio Robert Pich reprezentował barwy Śląska Wrocław. Umowa między obiema stronami dobiega końca wraz z końcem czerwca tego roku. 33-letni Słowak podczas całej przygody w Śląsku rozegrał 271 spotkań, strzelając 59 bramek i notując 40 asyst.

Michał Budzich