Legia przeprowadzi transferowy hit? Łukasz Piszczek na celowniku mistrzów Polski!

Szokujące wieści przekazał portal „meczyki.pl”. Z ustaleń ich dziennikarza, Kuby Majewskiego wynika, że mistrzowie Polski chcą ściągnąć latem Łukasza Piszczka. Byłemu reprezentantowi Polski wygasa niedługo umowa z Borussią Dortmund. Sam piłkarz chciał pomóc LKS-owi Goczałkowice, jednak Legioniści mają swój plan, który zamierzają wdrożyć w życie. 

Z Warszawy dociera do nas coraz więcej transferowych plotek. Mistrzowie Polski nie próżnują i poszukują kolejnych wzmocnień, jeszcze przed oficjalnym otwarciem okienka. W zasadzie nic w tym dziwnego, gdyż pod koniec lata wystartują kwalifikacje do Ligi Mistrzów.

Niemal dzień w dzień otrzymujemy kolejne i kolejne doniesienia o piłkarzach, których zamierza ściągnąć do siebie Legia. Do tej pory najgłośniejszym był Mahir Emreli, skuteczny napastnik Karabachu Agdam. Ewentualny transfer 23-latka może jednak przykryć ściągnięcie innego zawodnika.

Z Borussii do Legii?

Jak informuje portal „meczyki.pl” Legioniści poważnie myślą o zakontraktowaniu Łukasza Piszczka. W ambitnym planie mistrzów Polski najważniejszą rolę ma odegrać Czesław Michniewicz. Kuba Majewski przypomina, że kilkanaście lat temu to właśnie on wprowadzał prawego obrońcę do profesjonalnego futbolu, jeszcze w Zagłębiu Lubin.

Z doniesień wynika, że Legia chce zaproponować Piszczkowi roczną umowę. 35-latek mógłby także dołączyć do sztabu Michniewicza jako grający asystent trenera. „Meczyki.pl” dodają, że temat jest bardzo poważny. Rozmowy między stronami albo już się rozpoczęły, albo rozpoczną się lada moment.