Legia podała datę pożegnalnego meczu Boruca! Specjalny rywal na koniec kariery

 

Artur Boruc dostanie swój pożegnalny mecz! Portal Legia.com poinformował, że 20 lipca przy ulicy Łazienkowskiej 3 odbędzie się spotkanie z Celtikiem Glasgow. Ma on być ostatnim rozegranym meczem w karierze 42-latka, dla którego oba kluby były najważniejsze w karierze. 

Boruc to niekwestionowana legenda oraz wielki kibic Legii. Polak jest także ikoną Celticu, w którym spędził wiele lat. Doświadczony bramkarz nieuchronnie zbliża się do zakończenia kariery. Niebawem ma nastąpić ostatni mecz w jego przygodzie w futbolu.

Kibice Bayernu niezadowoleni z zachowania Lewandowskiego: „Niszczy status legendy” [CZYTAJ]

Pożegnalny mecz

Legia dogadała się z Celtikiem w sprawie specjalnego meczu. 20 lipca odbędzie się spotkanie między oba klubami, które upamiętni i zwieńczy całą karierę 42-latka. Całe widowisko ma być okraszone specjalną oprawą i kampanią pod hasłem „King’s Party”.

To bardzo dobra inicjatywa ze strony Legii. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego meczu na pożegnanie – obu klubom bardzo dużo zawdzięczam – cytuje Boruca oficjalna strona Legii.

Polska ponownie gospodarzem EURO? PZPN chętnie zorganizuje kolejną wielką imprezę [CZYTAJ]

Sprzedaż biletów na pożegnalny mecz Boruca ruszy w ostatnim tygodniu czerwca. Pierwszeństwo zakupu wejściówek będą miały osoby, które wykupiły karnety na sezon 2022/23. Godzina rozpoczęcia spotkania nie jest jeszcze znana. Klub poda ją dopiero po uzgodnieniu terminu z nadawcami telewizyjnymi.