Lech Poznań wysłuchał próśb kibiców. Karnetowicze wejdą na rewanż z Vikingurem za darmo

Władze Lecha Poznań wysłuchały próśb sympatyków Kolejorza. Osoby posiadające karnet będą mogły obejrzeć rewanżowy mecz z Vikingurem Reykjavik za darmo.

Początek sezonu 2022/2023 nie idzie po myśli Lecha Poznań. Zespół mistrza Polski odpadł z eliminacji Ligi Mistrzów już w I rundzie kwalifikacji. Europejskie wojaże Kolejorz kontynuuje już w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Tam również Lech nie radzi sobie najlepiej. Zespół Johna van den Broma zaliczył także falstart w Ekstraklasie.

Niesamowita frekwencja na prezentacji Roberta Lewandowskiego. Od Polaka lepszy był tylko jeden piłkarz [CZYTAJ]

Bolesna porażka na Islandii

W III rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy Lech Poznań trafił na mistrza Islandii – Vikingur Reykjavik. Przed rozpoczęciem rywalizacji faworytem tego dwumeczu bez cienia wątpliwości był Lech Poznań. Niestety, Kolejorz skompromitował się w pierwszym meczu z Islandczykami. W czwartek mistrz Polski doznał porażki na wyjeździe 0:1.

Islandzkie media kpią z Lecha po porażce z Vikingurem. „Potężna drużyna mistrza Polski” [CZYTAJ]

Czas na rewanż

Przed rozpoczęciem dwumeczu z Vikingurem od Lecha oczekiwano nie tylko awansu, ale także zwycięstw w obu meczach, by nie tracić punktów w krajowym rankingu UEFA. Tego zadania nie uda już się jednak wykonać, gdyż Lech przegrał pierwsze spotkanie. Mimo to poznaniacy wciąż pozostają faworytem do awansu do IV rundy eliminacji. Przed nami rewanż, który odbędzie się w najbliższym tygodniu w Poznaniu.

John van den Brom nie przestaje wierzyć w awans Lecha. „W Poznaniu mamy jeszcze szanse, by wszystko odmienić” [CZYTAJ]

Apel kibiców

Po ostatniej porażce na Islandii nerwy puściły także najbardziej zagorzałym sympatykom Kolejorza. W piątek na facebookowym profilu „Kibice Lecha Poznań” pojawił się wpis odnoszący się nie tylko do ostatniej porażki Kolejorza, ale także do działań zarządu klubu. Ugrupowanie kibiców Lecha zaapelowało do władz klub, by posiadaczom karnetów przyznano darmowe wejściówki na rewanż z Vikingurem. Wpis kibiców Kolejorza znajdziecie poniżej.

Kosta Runjaić odpowiedział na krytykę po meczu z Cracovią. „Wciąż znajdujemy się w procesie przebudowy” [CZYTAJ]

Odpowiedź klubu

O dziwo na reakcję władz klubu nie musieliśmy długo czekać. W piątkowe popołudnie Lech Poznań odpowiedział na powyższy wpis swoich kibiców. Władze Kolejorza przystały na propozycję, by posiadacze karnetów weszli na mecz z Islandczykami za darmo.

Michał Budzich