Lech Poznań przygotowuje się pod dwumecz z Bodo/Glimt. „Jestem po rozmowach ze znajomymi z PSV”

 

John van den Brom udzielił wywiadu oficjalnej stronie internetowej Lecha Poznań. Szkoleniowiec Kolejorza wypowiedział się między innymi na temat nadchodzącego dwumeczu z Bodo/Glimt.

Starcie z Norwegami

Lech Poznań wyszedł z grupy Ligi Konferencji Europy i w 1/16 finału tych rozgrywek zmierzy się z norweskim Bodo/Glimt. John van den Brom w rozmowie z klubowymi mediami przyznał, że wypytał swoich znajomych z PSV na temat ekipy ze Skandynawii.

– Na pewno nie uważam, żeby to była nasza duża przewaga. Norwegowie mają bardzo dużo czasu na przygotowanie do tej rywalizacji, a ich wyniki z ostatnich lat pokazują, że z reguły go nie marnują. Jestem po rozmowach ze znajomymi z PSV Eindhoven, które mierzyło się w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy z Bodø. Udało nam się uzyskać sporo informacji o tej drużynie – powiedział John van den Brom.

Pierwszy wywiad Jakuba Kiwiora po transferze do Arsenalu. „Zawsze marzyłem o grze w Premier League” [CZYTAJ]

– Ma ona sporo jakości indywidualnej, ale bardziej liczy się to, jak prezentuje się jako całość. Jej sposób gry jest zawsze ten sam, cechuje ich powtarzalność, więc wiemy, czego się spodziewać. Na pewno ciężkiego dwumeczu. Każdy podkreśla, że te spotkania na terenie Norwegów są szczególnie trudne z powodu temperatury i sztucznej nawierzchni. Koniec końców będziemy jednak walczyć o awans ze wszystkich sił, nie mogę się już tego doczekać. Tym bardziej że rewanż zagramy przed własnymi kibicami, a w Poznaniu osiągaliśmy w pucharach dobre wyniki – dodał holenderski trener Kolejorza.

Szkoleniowiec Lecha Poznań przyznał również, że będzie usatysfakcjonowany, jeśli po swoim pierwszym sezonie w Ekstraklasie wygra mistrzostwo. Przypomnijmy, że podopieczni Johna van den Broma rozpoczną rundę wiosenną od starcia ze Stalą Mielec na wyjeździe. Mecz odbędzie się w piątek 27 stycznia o godzinie 20:30.

Źródło: Lech Poznań

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments