Kylian Mbappe przedłużył kontrakt z PSG z myślą, że zespół będzie grał pod niego?

Zaskakujące informacje przekazał brazylijski dziennikarz Marcelo Bechler. Z posiadanej przez niego wiedzy wynika, że Kylian Mbappe przedłużył kontrakt z Paris Saint-Germain, gdyż otrzymał on obietnicę, że zespół będzie grał pod niego.

W ostatnich latach Paris Saint-Germain zdominowało rynek transferowy. W każdym oknie transferowym władze paryskiego klubu dokonują kilku głośnych wzmocnień. Do tej pory nie przełożyło się to jednak na zdobycie najważniejszego klubowego trofeum – Ligi Mistrzów. Jednym z problemów może być okiełznanie ego piłkarzy w szatni zespołu, a także zaspokojenie ich ambicji. Obecnie w kadrze PSG znajdują się takie nazwiska jak Messi, Ramos, Mbappe, Neymar, czy Donnarumma.

Robert Lewandowski pełen nadziei przed nowym sezonem. Polak jest pewny, że Barça wygra jakieś trofeum [CZYTAJ]

Nowy kontrakt Mbappe z PSG

Obecnie na twarz PSG jest kreowany Kylian Mbappe. Pomimo plotek łączących Francuza z Realem Madryt, zdecydował się on przedłużyć umowę z klubem z Paryża. W maju tego roku obie strony podpisały nowy kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Arkadiusz Milik zaoferowany trzem klubom! Polak może zastąpić Cristiano Ronaldo [CZYTAJ]

Nietypowa obietnica dla Mbappe

W kontekście przedłużenia kontraktu Kyliana Mbappe ciekawą informację przekazał Marcelo Bechler. Brazylijski dziennikarz poinformował, że Mbappe miał zgodzić się na pozostanie w Paryżu po tym, jak władze klubu miały mu obiecać, iż będzie on gwiazdą klubu, a zespół będzie grał pod niego. Tak się jednak nie stało, a Francuz ma czuć się teraz „odizolowany”.

Manchester United zmienił zdanie. „Rozważą sprzedaż Cristiano Ronaldo” [CZYTAJ]

Kłótnie w szatni PSG

Napiętą atmosferę było zresztą widać podczas ostatniego meczu PSG, kiedy Mbappe poirytował się tym, że nie otrzymał podania od kolegi z zespołu. Według doniesień Bechlera Kylian miał kłócić się w szatni z innymi piłkarzami.

Wiadomo, który klub rywalizował z Barceloną o Lewandowskiego. Gigant chciał Polaka [CZYTAJ]

Mbappe chciał odejścia Neymara?

W ostatnich miesiącach pojawiały się także plotki o możliwym odejściu z PSG Neymara. W tym przypadku odejścia bardziej chciał klub, aniżeli sam zawodnik. Za odejściem Neymara miał być także sam Mbappe, co nie spodobało się Brazylijczykowi.

Michał Budzich