Kylian Mbappe od nowego sezonu w Realu Madryt? Potwierdza to dziennikarz, który ogłosił transfer Ronaldo

Kylian Mbappe może zmienić otoczenie. Dobrze doinformowany dziennikarz twierdzi, że Francuz w następnym sezonie będzie bronił barw Realu Madryt.

Szokujące doniesienia dziennikarza

Media od kilku miesięcy spekulują na temat potencjalnego transferu Mbappe do Królewskich. Według Josepa Pedrerola Francuz niebawem trafi do Realu Madryt.

Pedrerol nie mylił się przy poprzednich zapowiedziach dotyczących transferów Edena Hazarda i Cristiano Ronaldo. Swoje oświadczenie przedstawił w programie El Chiringuito de Jugones.

Sprzedaż to najlepsze rozwiązanie

Wiele wskazuje na to, że dziennikarz może mieć rację. Paris Saint-Germain od miesięcy próbuje przekonać snajpera do przedłużenia kontraktu. To jednak im się nie udaje. Umowa Mbappe obowiązuje do czerwca 2022 roku. W związku z tym mistrzowie Francji być może będą otwarci na sprzedaż zawodnika rok przed końcem kontraktu.

Według doniesień mediów piłkarz ma kosztować około 150 milionów euro. O transferze Mbappe do Realu przekonany jest Josep Pedrerol.

– Jestem pewny na 100 procent – powiedział dziennikarz w programie El Chiringuito de Jugones.

Nie chce o tym mówić

Sam zainteresowany nie chce zdradzać szczegółów na temat swojej przyszłości. W wywiadzie po meczu Bayern – PSG powiedział, że teraz ważniejsza jest drużyna.

– Nie chcę, żeby każdy mówił teraz o mojej przyszłości, zamiast o meczu. Drużyna jest dla mnie ważniejsza.

22-latek reprezentuje barwy Paris Saint-Germain od 2017 roku. Portal transfermarkt.de wycenia Francuza na 180 mln euro.

Źródło: WP Sportowe Fakty