Krystian Bielik uspokoił kibiców ws. swojego zdrowia. Bardzo dobre wieści z Kataru

Krystian Bielik w meczu z Meksykiem (0-0) spędził na murawie 45 minut. Po ostatnim gwizdku zaczęły się pojawiać niepokojące informacje o zdrowiu zawodnika Birmingham. Na łamach „Łączy nas Piłka” uspokoił jednak, że jest gotowy na mecz z Arabią Saudyjską. 

Krystian Bielik dał dobrą zmianę podczas spotkania z Meksykiem. Niestety szybko pojawiły się doniesienia o urazie, jakiego doznał pomocnik. Innym poszkodowanym miał być też Bartosz Bereszyński. Występ obu piłkarzy w meczu z Arabią Saudyjską stanął wówczas pod znakiem zapytania.

„Jestem gotowy na sto procent”

Bielik szybko postanowił naprostować rosnący w mediach niepokój. W rozmowie z „Łączy nas Piłka” reprezentant Polski uspokoił kibiców, że nic mu nie dolega. 24-latek potwierdził, że jest gotowy do gry z Arabią Saudyjską.

– Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie zgłaszałem żadnych problemów po meczu z Meksykiem. Wiem, że informacja, która się pojawiła, nieco zaniepokoiła moją rodzinę i znajomych. Odebrałem sporo telefonów i wiadomości, ale wszystkich zainteresowanych mogę uspokoić: jestem gotowy do gry na sto procent! – powiedział Bielik. 

Wiele zatem wskazuje, że pomocnik dostanie swoją szansę w najbliższą sobotę. Reprezentacja Polski podejmie Arabię o godzinie 14:00.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments