Krótki komentarz Cezarego Kuleszy po wygranej w Albanii. „Panowie, mamy to k**wa” [WIDEO]

Polska pokonała Albanię i wskoczyła na drugie miejsce w tabeli eliminacji do mistrzostw świata. Taki stan rzeczy spowodował euforię u wielu kibiców. Nie inaczej było wśród piłkarzy i działaczy PZPN. Kamery zarejestrowały reakcję Cezarego Kuleszy po wejściu do szatni kadry biało-czerwonych.

Ciężki mecz na trudnym terenie

Biało-czerwoni przez długi czas nie mogli sforsować obrony Albanii. W dodatku, na stadionie w Tiranie kibicom gospodarzy udzielały się emocje. Gdy Świderski trafił na 1:0, w ruch poleciały butelki, po czym przerwano mecz.

Kilkanaście minut później zawodnicy wrócili na boisko, jednak Polacy zdołali utrzymać korzystny rezultat. Waga zwycięstwa była ogromna tak jak i radość po wygranej. Kamery zarejestrowały reakcję szatni i prezesa PZPN na pokonanie Albańczyków na ich terenie.

Krótki komentarz prezesa po wygranej

Cezary Kulesza zastał zawodników, którzy śpiewali słowa „premia, premia”, co nawiązuje do kulis z poprzedniego zgrupowania reprezentacji Polski. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej skwitował wszystko bardzo krótko: „Panowie, mamy to k**wa”.