Krótka rozmowa Lewandowskiego z sędzia. Arbiter zażartował z zegarka Polaka

Robert Lewandowski rozpoczął wczoraj strzelanie w La Liga. Pola strzelił dwie bramki w meczu z Realem Sociedad. Po ostatnim gwizdku występu pogratulował mu sędzia oraz… przestrzegł go, aby uważał na zegarki.

FC Barcelona po niemrawej pierwszej połowie rozbiła Real Sociedad aż 4-1 (1-1 do przerwy). Już w 1. minucie meczu z premierowego gola w lidze hiszpańskiej cieszył się Robert Lewandowski. Polak dołożył po zmianie stron drugiego gola oraz miał udział przy ostatniej bramce.

Uważaj na zegarki

Po zakończonej rywalizacji występu pogratulował mu nawet sędzia. Jose Luis Munuera poza gratulacjami przestrzegł Lewandowskiego, aby uważał na… zegarki. Było to oczywiste nawiązanie do sytuacji sprzed kilku dni.

Lewandowski spotkał się bowiem z niemiłym incydentem. Przed treningiem Barcelony ukradziono mu zegarek. Policja ostatecznie złapała sprawcę, zaś drogocenny przedmiot trafił z powrotem do 34-latka.

Wideo z rozmowy Lewandowskiego z sędzia znajdziecie TUTAJ.