„Kontaktowali się z otoczeniem Szewczenki”. Kulesza wybrał następcę Michniewicza?

Przyszłość Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski wisi na włosku. Pojawia się coraz więcej przesłanek sugerujących, że nastąpi zmiana na stanowisku selekcjonera. Według Tomasza Ćwiąkały Cezary Kulesza kontaktował się już ze swoim faworytem na nowego szkoleniowca „Biało-Czerwonych”.

Dni Michniewicza w reprezentacji wydają się policzone. PZPN wydał w poniedziałek komunikat, w którym poinformował, że kontrakt selekcjonera nie zostanie przedłużony. Nie było to jednak ogłoszenie zakończenia współpracy. Ten temat wciąż będzie przedmiotem dyskusji w związku.

Był kontakt

Wiele jednak wskazuje na to, że w ciągu najbliższych dni Michniewicz pożegna się z reprezentacją. O przyszłości kadry „Biało-Czerwonych” w swoim materiale na YouTube mówił Tomasz Ćwiąkała.

– Gdybym miał typować, kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, to coś mnie skłania ku takiej tezie, że może to być Andrij Szewczenko. Nie jest to pewny typ, ale coś się dzieje – oznajmił dziennikarz „Canal+” na swoim kanale.

Następnie na Twitterze potwierdził swoje przypuszczenia. Ćwiąkała ustalił, że Cezary Kulesza kontaktował się z otoczeniem Andrija Szewczenki.

– Kontaktowali się z otoczeniem Szewczenki. Tyle wiem. Myślę, że ma wiele cech, które prezesowi mogły odpowiadać. Jak się to skończy – nie wiem. Myślę, że zamieszanie chwile może potrwać – napisał we wpisie.