Kolejny wielki transfer Wieczystej? Negocjują z byłą gwiazdą Ekstraklasy!

Igor Angulo łączony z powrotem do Polski! Z 38-latkiem negocjuje niespodziewany kandydat. Hiszpan może trafić do Wieczystej Kraków. 

Były napastnik polskim kibicom dał się poznać za czasów gry w Górniku Zabrze, do którego trafił w sezonie 2016/17. Wtedy Górnik grał jeszcze na boiskach 1. Ligi, ale wywalczył awans, a sam Angulo został królem strzelców z 17 golami na koncie.

Tymoteusz Puchacz z nową ofertą transferową. Zgłasza się po niego klub z ligi czeskiej [CZYTAJ]

Osiągnięcie to powtórzył rok później na najwyższym szczeblu. W sumie w Ekstraklasie spędził trzy sezony, wszystkie rozgrywając w barwach Górnika. Łącznie rozegrał 106 meczów, w których 63 razy świętował swojego trafienia.

W 2020 roku Hiszpan zdecydował się jednak na zmianę pracodawcy. Związał się z indyjskim FC Goa, ale sam zaznaczał, że Górnik zawsze będzie dla niego bardzo ważny.

Były piłkarz PSG bardzo chce trafić do Ekstraklasy. Tomasz Smokowski przekazał zaskakujące wieści [CZYTAJ]

Głośny powrót?

Teraz Angulo ma zastanawiać się nad powrotem do Polski. Nie chodzi jednak o ponowną grę w Zabrzu. Według informacji podanych przez „TVP Sport” Hiszpan negocjuje transfer do Wieczystej Kraków.

Rozmowy między stronami ma ułatwiać fakt, że obecnie napastnik pozostaje bezrobotny. W maju skończył się jego kontrakt z Mumbai City. Od tamtej pory pozostaje bez klubu.

Górnik zamierza złożyć skargę na Josue i Legię. Zarzuca im niesportowe zachowanie [CZYTAJ]

Potencjalne przejście Angulo do Wieczystej wzmocniłoby jeszcze mocniej siłę rażenia ekipy Franciszka Smudy. Obecnie bryluje w niej między innymi Sławomir Peszko, ale w składzie nie brak znanych nazwisk.