Kolejne spięcie w PSG! Kylian Mbappe sfrustrowany. „Mi tak nie podaje…” [WIDEO]

Wśród piłkarzy Paris Saint-Germain ponownie zawrzało! Podczas ostatniego meczu kamery zarejestrowały, jak Kylian Mbappe żali się na brak podań ze strony Neymara.

Plejada gwiazd

W minionym okienku transferowym najwięcej szumu zrobiło się wokół Paris Saint-Germain, które przeprowadziło masę ogromnych transferów. Do stolicy Francji przybyli tacy piłkarze jak, chociażby Leo Messi, Sergio Ramos, czy Gianluigi Donnarumma. Kibice i eksperci jeszcze przed rozpoczęciem tego sezonu zastanawiali się, czy Mauricio Pochettino da radę okiełznać całą plejadę gwiazd, jaką ma do dyspozycji. Jak się okazuje, potrzebowaliśmy zaledwie kilku tygodni, by doszło do pierwszych napięć.

Kolejna wygrana PSG

Po 8 rozegranych kolejkach Ligue 1 PSG ma na swoim koncie komplet punktów. Wynik ten zakłamuje nieco rzeczywistość, gdyż paryżanie kilkukrotnie męczyli się z rywalami i strzelali bramki na wagę zwycięstwa dopiero w doliczonym czasie gry. W sobotę podopieczni Mauricio Pochettino mierzyli się na własnym obiekcie z Montpellier, które ograli 2:0. Bramki dla wicemistrzów Francji zdobyli Gueye i Draxler.

Mbappe zły na Neymara

Po meczu francuskie media wychwyciły, jak Kylian Mbappe dyskutuje na ławce rezerwowych z Idrissą Gueye. W 88. minucie Neymar asystował przy bramce Juliana Draxlera. Francuz miał wypowiedzieć słowa: „Mi tak nie podaje”. Kilkadziesiąt minut wcześniej Neymar wdał się w drybling w polu karnym rywala, zamiast oddać piłkę lepiej ustawionym kolegom, w tym Kylianowi.

Gniew Messiego

Jest to już kolejne spięcie w PSG w ciągu ostatnich kilku dni. W jednym z ostatnich meczów Mauricio Pochettino zdecydował się zmienić Leo Messiego. Kapitan reprezentacji Argentyny był niezadowolony z decyzji swojego rodaka i nie podał mu ręki. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.