Kłopoty Moukoko. 16-latek zamknął swoją dziewczynę w apartamencie i wyszedł

Młoda gwiazda Borussii Dortmund, Youssoufa Moukoko może mieć duże problemy. „Bild” poinformował, że 16-latek pokłócił się ze swoją dziewczyną, po czym zamknął ją w apartamencie, a następnie… poszedł sobie. O sprawie poinformowała policję. 

Od kiedy świat po raz pierwszy usłyszał o Moukoko, każdy z niecierpliwością wyczekiwał jego debiutu w BVB. Dzień po swoich 16. urodzinach utalentowany zawodnik dokonał tego i pojawił się w meczu seniorskim na poziomie Bundesligi.

Aktualnie na koncie ma 15 występów, a także trzy strzelone bramki na koncie. Bilansu jednak nie poprawi już w tym sezonie. Nastolatek zmaga się z urazem stopy, którego nabawił się w meczu fazy grupowej Mistrzostw Europy U-21.

W centrum uwagi

Chociaż Moukoko nie skupia na sobie uwagi mediów swoimi występami, to znalazł na to inny sposób. „Bild” poinformował o aferze związanej z 16-letnim talentem Borussii.

Piłkarz zaprosił do apartamentu swoją dziewczynę, aby z nią porozmawiać. Pomiędzy parą wywiązała się kłótnia. Co zrobił Moukoko? Zamknął swoją partnerkę we wspomnianym apartamencie i wyszedł.

„Bild” dodał, że zawodnik umówiony był na inne spotkanie. Zamykając dziewczynę miał pewność, że po powrocie będzie mógł kontynuować z nią rozmowę. Dziewczyna okazała się jednak sprytniejsza i o całym zajściu poinformowała policję.

Brak konsekwencji… czy aby na pewno?

Po powrocie 16-latek musiał wytłumaczyć się obecnym na miejscu funkcjonariuszom. Na szczęście dla niego dziewczyna postanowiła nie wnosić żadnych oskarżeń.

– Mogę potwierdzić, że taka sprawa się pojawiła, ale kobieta nie wnosiła później żadnych oskarżeń ani nie zawiadomiła nas o popełnieniu przestępstwa – poinformował rzecznik policji Oliver Peiler, cytowany przez „Bild”.

Nie oznacza to jednak końca problemów Moukoko. Sprawą zainteresowała się już prokuratura, która zamierza się jej dokładnie przyjrzeć. Przeciwko 16-letniemu zawodnikowi mogą zatem zostać wyciągnięte dodatkowe konsekwencje.