Kibice West Hamu United wspierają Łukasza Fabiańskiego. „Byłeś świetny przez cały sezon”

West Ham United skomplikował sobie sprawę awansu do Ligi Mistrzów. Młoty przegrały z Newcastle United 2:3. Do porażki londyńczyków przyczynił się Łukasz Fabiański, który popełnił juniorski błąd przy interwencji.

Przeprosiny Fabiana

West Ham United przegrał z Newcastle United 2:3, a Łukasz Fabiański zaliczył wpadkę przy drugiej bramce dla Srok. Polski piłkarz opublikował w mediach społecznościowych post, w którym przeprasza wszystkich kibiców.

– Przepraszam za mój występ. Chłopacy pracowali bardzo ciężko, by wypracować wynik – napisał w social mediach Fabiański.

Świetna reakcja kibiców

Polak spotkał się z fantastycznym odzewem kibiców WHU. Fani Młotów nie krytykowali Fabiańskiego. Stanęli za nim murem i wybaczyli błąd przy drugiej bramce.

„Nie martw się, byłeś niesamowity przez cały sezon”

„Nie przejmuj się tym”

„Każdemu może się zdarzyć gorszy dzień. Byłeś gwiazdą w tym sezonie i uratowałeś nam wiele punktów. Głowa do góry”

„Dlaczego przepraszasz? Nie prosisz o podziękowania, kiedy nas ratujesz. Razem wygrywamy, razem przegrywamy.”

To jedne z wielu komentarzy, które można przeczytać pod postem Fabiańskiego.

Nie wszystko stracone

West Ham United zajmuje czwarte miejsce w tabeli Premier League. Goniące Młotów Chelsea i Liverpool mają jednak do rozegrania zaległy mecz. Do końca sezonu pozostało 6 kolejek, w których ekipa Fabiańskiego będzie musiała cały czas dobrze punktować, by powalczyć o awans do Ligi Mistrzów.

West Ham w następny weekend zmierzy się z Chelsea. Bardzo możliwe, że wynik tego starcia zdecyduje o tym, kto zagra w elitarnych europejskich rozgrywkach.