Kibice PSG nie dali pospać piłkarzom Barçy. W nocy włączyli alarm przeciwpożarowy i odpalili fajerwerki [WIDEO]

Piłkarze FC Barcelony mogli mieć dziś ciężką noc w paryskim hotelu. „Kibice” Paris Saint-Germain najpierw odpalili fajerwerki przed hotelem, a następnie jeden z fanatyków włączył alarm przeciwpożarowy w hotelu.

Ciężka noc piłkarzy Barçy

Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy PSG a FC Barceloną. W pierwszym meczu Paryżanie rozgromili swoich rywali na Camp Nou 4:1 dzięki trzem bramkom Mbappe oraz jednym trafieniu Moise Kean’a. Przed Blaugraną ciężkie zadanie, jednak piłkarze z Katalonii już przed czteroma laty pokazali, że niemożliwe dla nich nie istnieje.

ZOBACZ: Mecz, który przeszedł do historii futbolu. Czyli jak Barcelona dokonała remontady w meczu z PSG

Fajerwerki przed hotelem

W związku z porannymi wydarzeniami można stwierdzić, że sympatycy PSG wciąż obawiają się Barcelony. Kibice z Paryża postanowili w pewien sposób pomóc swoim piłkarzom, przez wystrzelenie fajerwerek około 4 nad ranem tuż pod hotelem, gdzie przebywali piłkarze z Katalonii.

Alarm o 5 rano

Na pokazie sztucznych ogni się jednak nie skończyło. Jeden z fanów Les Rouge-et-Bleu postanowił wynająć pokój w tym samym hotelu, gdzie minionej nocy przebywali piłkarze Barcy. O piątej nad ranem zdecydował uruchomić alarm przeciwpożarowy.

Michał Budzich