Kibice Lechii nie obejrzą rewanżu z Akademiją? Macedończycy podjęli zaskakującą decyzję

Kibic Lechii Gdańsk będą mieli problem z obejrzeniem meczu rewanżowego z Akademiją Pandew. Macedończycy obcięli pulę biletów, jakie mogą kupić sympatycy gości. 

Pierwsze spotkanie między klubami odbyło się w zeszłym tygodniu. Lechia wygrała z przyjezdnymi aż 4-1. Niestety nie obyło się bez skandalu. Przed rewanżem także zanosi się na kontrowersje.

Napięta atmosfera w Bayernie Monachium. Piłkarze zirytowani Lewandowskim [CZYTAJ]

Obcinka

Jak poinformował portal „Interia” działacze Akademiji przekazali Lechii, że zmniejszono przysługującą im pulę biletów. Początkowo kibice gości mogli zakupić do 230 wejściówek. Jak przekazano gdańszczanom — zmniejszono ją do 80.

„Kluczem do uzyskania dobrego wyniku może być poszukanie kontrataku”. Kasperczak o szansach Lecha Poznań w starciu z Karabachem [CZYTAJ]

Decyzja jest to tyle zaskakująca, że wiele osób zdążyło już zakupić bilety, a droga do Skopje wcale nie jest krótka. Stolicę Macedonii i Gdańsk dzieli aż 1,9 tys. kilometrów.

Lech wykona zadanie? Postaw 5 zł na awans Lecha i zgarnij 220 zł! [CZYTAJ]

Mimo to Lechia pozostaje faworytem rewanżu z Akademiją. Z sowitą zaliczką wydają się pewniakiem do awansu do drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Tam czeka już natomiast Rapid Wiedeń (potencjalne mecze – 21 i 28 lipca).

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Radzio
Radzio
Gość
22 dni temu

Czy 250, czy 80 miejscówek i tak pojedziemy! Zawsze jesteśmy tam, gdzie nasza Lechia gra!

pietracha
pietracha
Gość
Reply to  Radzio
22 dni temu

xDD