Kapitan Djurgarden pewny siebie przed rewanżem z Lechem. Wygrana w Pucharze Szwecji dodała im wiatru w żagle

 

Lech Poznań w czwartek zagra rewanżowe spotkanie z Djurgarden w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Kapitan szwedzkiego zespołu ostrzegł mistrzów Polski przed meczem w Sztokholmie.

Czas na rewanż

Lech Poznań pokonał Djurgardens IF w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Konferencji (2:0). Kolejorz zagra w czwartek rewanżowe spotkanie. Starcie mistrzów Polski z Dumą Sztokholmu zaplanowano na 18:45.

Ekipa ze stolicy Szwecji przystąpi do spotkania w dobrych nastrojach. Djurgardens IF w miniony weekend wyeliminowało Malmö FF w 1/4 finału pucharu kraju. Rywale Lecha dokonali tego po serii jedenastek, wcześniej przegrywając 0:2.

Bayern interesował się Rafałem Gikiewiczem. „To było realne” [CZYTAJ]

W związku z heroicznym występem Djurgardens IF w niedzielnym meczu, ich morale poszły w górę. Kapitan szwedzkiej drużyny nie krył swojej pewności siebie przed rewanżem z Lechem Poznań.

– O ile w zeszłym czwartek byłem w Polsce przygnębiony, o tyle teraz jestem szczęśliwy. To jest właśnie piękne w byciu piłkarzem: czasami masz gorszy czas, ale zaraz przyjdzie lepszy moment. To cieszy. Dzięki temu wielkiemu zwycięstwu złapaliśmy wiatr w żagle. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak w czwartek wyjść na boisko i się po prostu bawić – powiedział Magnus Eriksson.

Źródło: fotbollskanalen-se, transfery.info

Dodaj komentarz