Kapitalny okres Przemysława Frankowskiego! Polak w XI kolejki Ligue 1

Przemysław Frankowski znajduje się w niebywałej dyspozycji. 26-latek w Ligue 1 bryluje formą i po raz kolejny udowadnia, że przeżywa świetny okres. W ostatnim meczu z Olympique Marsylią znowu to potwierdził, co dodatkowo podkreślają francuskie media. Skrzydłowy znalazł się także w XI kolejki.

Frankowski w RC Lens zalicza kapitalne występy. Polak strzelił piękną bramkę przeciwko Olympique Marsylii (3-2) i zgarnął kolejne pochwały we francuskich mediach. 26-latek swoją formą na francuskich boiskach wprost zadziwia. Na koncie ma już 2 gole i 3 asysty w zaledwie ośmiu występach.

Komplementy

Kolejny dobry występ Frankowskiego nie przeszedł bez echa we francuskich mediach. „L’Equipe” podkreśliło, że dobra postawa skrzydłowego pozwoliła Lens pokonać rywali z Marsylii. Oceniono go na „7”, a oprócz tego redakcja umieściła go w XI kolejki Ligue 1.

– Oferował drużynie wiele możliwości po prawej stronie. Po jednej z akcji znakomicie wykorzystał swoje techniczne walory oraz precyzję w lewej stopie. Strzelił wyjątkowego gola – argumentowano przy ocenie.