Juranović nie zagra już dla Legii! Obrońca leci do Szkocji na testy

Czwartkowy mecz przeciwko Slavii Praga był ostatnim, jaki Josip Juranović rozegrał w barwach Legii Warszawa. W piątek Chorwat uda się do Glasgow, gdzie przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt z Celtikiem.

A może jednak zostaniesz na rewanż?

Ostatnie dni Legia Warszawa oraz Josip Juranović spędzili na negocjacjach z Celtikiem Glasgow. Wojskowi doszli do porozumienia ze szkockim klubem i za transfer otrzymają 3 miliony euro, a chorwacki defensor zdecydował się podpisać czteroletni kontrakt. 26-latek w piątek uda się na testy medyczne, ale one są już tylko formalnością.

W czwartek Josip Juranović rozegrał swoje ostatnie spotkanie w barwach Legii Warszawa. Na pożegnanie z Wojskowymi Chorwat oddał niesamowity strzał zza pola karnego i wyprowadził swój klub na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Wielu pewnie zastanawia się, dlaczego 26-latek nie poczeka jeszcze tygodnia, aby zagrać w rewanżu ze Slavią Praga na Łazienkowskiej, skoro i tak nie może zostać zgłoszony na mecz Alkamaar-Celtic? Niestety najbliższe otoczenie obrońcy zdradziło, że nie ma najmniejszych szans, żeby Juranović jeszcze raz wystąpił w barwach Wojskowych, a więc Legia Warszawa będzie musiała poradzić sobie bez prawego defensora.

Źródło: meczyki.pl

Kacper Polaczyk