Julian Nagelsmann zastąpi w Bayernie Hansiego Flicka? Jasne stanowisko utalentowanego trenera

Od kilku tygodni w mediach przewijają się plotki o możliwym odejściu Hansiego Flicka z Bayernu po zakończeniu obecnego sezonu. 56-letniego Niemca miałby zastąpić jego rodak – Julian Nagelsmann. Obecny trener RB Lipsk skomentował te pogłoski.

Loew kończy przygodę z reprezentacją

Przed kilkoma tygodniami Niemiecki Związek Piłki Nożnej poinformował o tym, że Joachim Loew pożegna się z reprezentacją Niemiec po nadchodzących Mistrzostwach Europy. Po tym ogłoszeniu w niemieckich mediach ruszyła fala plotek dot. potencjalnego następcy Loewa. Na ten moment najbardziej prawdopodobną opcją wydaje się Hansi Flick.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szokujące słowa niemieckiej legendy. „Hansi Flick nie będzie już trenerem Bayernu”

Hansi Flick pożegna się z Bayernem?

Po tym, jak Bayern Monachium odpadł z Ligi Mistrzów, Lothar Matthaeus przekazał mediom kilka ciekawych informacji. Według niego Hansi Flick nie będzie trenerem Bayernu w przyszłym sezonie. Ponadto Lothar Matthaeus powiedział, iż nowym trenerem mistrza Niemiec będzie Julian Nagelsmann.

Hansi Flick ma ofertę objęcia posady selekcjonera Niemiec. Bayern kontaktował się już z Julianem Nagelsmannem jako następcą Hansiego. Pojedynek ligowy z Augsburgiem będzie ostatnim meczem Flicka jako trenera Bayernu – zdradził Lothar Matthaeus.

Komentarz Nagelsmanna

Na stanowisko Juliana Nagelsmanna nie musieliśmy długo czekać. 33-letni szkoleniowiec RB Lipsk powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej, iż nie wie nic o żadnej ofercie z Bayernu.

 – Nie było i nie ma obecnie żadnych rozmów z Bayernem Monachium. To samo tyczy się również moich agentów. Nie mam bladego pojęcia skąd Lothar ma takie informacje − skomentował Julian Nagelsmann.

− Żadne rozmowy nie miały miejsca. Moja umowa z RB Lipsk w dalszym ciągu obowiązuje do końca czerwca 2023 roku – dodał 33-latek.

źródło: dieroten.pl

Michał Budzich