John van den Brom skomentował porażkę Lecha Poznań. „Dziś graliśmy nieźle, ale to nie wystarczyło”

Lech Poznań przegrał u siebie ze Śląskiem Wrocław (0:1). John van den Brom podsumował to spotkanie na pomeczowej konferencji prasowej.

„Dziś graliśmy nieźle”

Lech Poznań po czterech kolejkach PKO BP Ekstraklasy ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt. Kolejorz w niedzielę uległ u siebie Śląskowi Wrocław (0:1). John van den Brom na pomeczowej konferencji prasowej stwierdził, że zespół nie zasłużył na porażkę.

– Nie zasłużyliśmy na porażkę, dokonaliśmy dziś kilku zmian w zespole, co było konieczne przez częstą grę. Nie wszyscy piłkarze mogli zagrać, dlatego było aż tyle zmian. Dziś graliśmy nieźle, atakowaliśmy, walczyliśmy, ale to nie wystarczyło – powiedział John van den Brom.

Kibice Lecha wywiesili baner uderzający w zarząd klubu. Ochrona kazała go zdjąć [CZYTAJ]

– Stojąc po meczu, czułem rozczarowanie. Zawodnicy czują to samo. Staramy się, robimy, co możemy. Nie znosimy tych porażek. Co można w tej sytuacji zrobić? Musimy iść dalej, w czwartek mamy kolejny mecz – dodał.

O braku skuteczności…

– Musimy pracować nad skutecznością. Na każdym treningu zwracam na to uwagę. Cały czas nad tym pracujemy. Miejmy nadzieje, że wkrótce to przyniesie efekt – podsumował szkoleniowiec Lecha Poznań.

Długa rozmowa w szatni

Dawid Dobrasz z portalu Meczyki poinformował na swoim profilu na Twitterze, że po spotkaniu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław doszło do długiej rozmowy Johna van den Broma z zespołem. Dziennikarz zdradził, że nikt nie wychodził z szatni przez minimum 20 minut.

Rafał Janas o kulisach odejścia z Lecha Poznań. Trener wypunktował władze Kolejorza [CZYTAJ]

Odmówienie wywiadu po meczu

John van den Brom rozpoczął swoją pracę w Lechu Poznań od ciszy medialnej. Holenderski szkoleniowiec po niedzielnym meczu znów naraził się opinii publicznej. Trener Kolejorza odmówił wcześniej umówionego wywiadu z Żelisławem Żyżyńskim z Canal+ Sport.

Źródło: Lech Poznań