Jest konkretna oferta za Michała Skórasia! Na stole 6 milionów euro

Michał Skóraś najprawdopodobniej opuści szeregi Lecha Poznań już podczas najbliższego okna transferowego. W ostatnich dniach władze Kolejorza otrzymały oficjalną ofertę za tego piłkarza. Jak donosi Sebastian Staszewski, opiewa ona na 6 milionów euro.

Sezon 2022/2023 jest znakomity w wykonaniu Michał Skórasia. Dobra postawa nie tylko na krajowym podwórku, ale również w europejskich pucharach oraz w reprezentacji Polski zaowocowała wzrostem zainteresowania ze strony zagranicznych klubów. W ostatnich tygodniach konkretnie mówiło się m.in. o Montpellier, Chicago Fire, czy też Bolonii. Sytuację polskiego skrzydłowego z pewnością obserwuje jeszcze wiele innych klubów, o których otwarcie się nie mówi.

Oferta za Skórasia

Nowe wieści odnośnie przyszłości Michała Skórasia przekazał Sebastian Staszewski. Dziennikarz „Interii” poinformował o konkretnej ofercie złożonej za 23-latka. Mowa o belgijskim Club Brugge, którego skauci śledzą poczynania piłkarza od kilku miesięcy. Obserwowali go w akcji m.in. w meczu z Fiorentiną, czy Legią.

6 milionów euro

Zdaniem Sebastiana Staszewskiego do biur Lecha Poznań wpłynęła oficjalna oferta za Michała Skórasia. Władze Club Brugge mają oferować za Polaka 6 milionów euro. Mówi się jednak, że nie jest to jedyna oferta, jaką Lech otrzymał za Skórasia.

Wycena Skórasia

Portal „Transfermarkt” wycenia Polaka na 6 milionów euro. Czyli tyle, ile obecnie daje za niego Club Brugge. Duże zainteresowanie może jednak spowodować znaczne wywindowanie tej kwoty. Rekord transferowy Club Brugge wynosi obecnie 17 milionów euro.


źródło: interia

Michał Budzich