Jerzy Dudek skrytykował rozstrzygnięcie plebiscytu w kategorii Trenera Roku. „Nagrodę powinien odebrać jeden albo drugi, ale nie dwóch”

 

Jerzy Dudek przedstawił swoje zdanie na temat przydzielenia nagród w corocznym plebiscycie tygodnika „Piłka Nożna”. Były bramkarz Liverpoolu uważa, że nagrodę dla najlepszego trenera powinna otrzymać jedna osoba.

Czesław Michniewicz i Marek Papszun otrzymali nagrodę dla Trenera Roku. Decyzja o przyznaniu wyróżnienia dwóm trenerom wywołała kontrowersję wśród kibiców i dziennikarzy. Jerzy Dudek jest zdziwiony takim obrotem spraw. Na łamach Przeglądu Sportowego stwierdził, że w takim wypadku powinno się wyróżnić również trzeciego nominowanego, czyli Macieja Skorżę.

– Może coś komuś się pomieszało. Nagrodę powinien odebrać jeden albo drugi, ale nie dwóch. Skoro postanowiono o wspólnej nagrodzie, to dlaczego nie zdecydowano się od razu na trzech? Le Cabaret w polskim wydaniu, organizatorzy chyba pozazdrościli Francuzom… – ocenił Dudek.

Media: Kandydat na selekcjonera reprezentacji Polski wylądował w Warszawie. „Udał się na spotkanie z Cezarym Kuleszą” [CZYTAJ]

Grosicki „Ligowcem Roku”

– To trochę policzek w stronę Michniewicza. Wszyscy widzą u Kamila formę i jakość. To zawodnik, który potrafi napędzić ofensywę, w tym aspekcie także zawiodła intuicja selekcjonera, aa suma błędów poskutkowała zwolnieniem – dodał były bramkarz Realu Madryt.

Źródło: Przegląd Sportowy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments