Japończycy pokazali klasę. Po wygraniu z Niemcami posprzątali trybuny i szatnię [WIDEO]

Kibice reprezentacji Japonii mieli wczoraj powody do świętowania. „Samuraje” sprawili wielką sensację i pokonali Niemców (2-1) w pierwszym meczu na mistrzostwach świata. Mimo wielkiej radości, fani zwycięskiej ekipy pamiętali o posprzątaniu po sobie trybun, a piłkarze – szatni.

Wczorajszy dzień z mundialem w Katarze przyniósł nam kolejną niespodziankę. Po sensacyjnym zwycięstwie Arabii Saudyjskiej z Argentyną przyszła pora na wygraną Japonii z Niemcami (2-1). Obecnie „Samurajowie” zajmują 2. miejsce w grupie za Hiszpanią, która rozbiła 7-0 Kostarykę.

Klasa

Po ostatnim gwizdu sędziego Japończycy byli w siódmym niebie. Piłkarze i kibice nie kryli radości z faktu, że pokonali europejskich potentatów i jednych z faworytów do wygrania mundialu.

Mimo świętowania kibice pamiętali, że nie mogą pozwolić sobie na zostawienie trybun w niepożądanym stanie. Po wybuchu radości szybko wzięli się za sprzątanie zajmowanych sektorów.

Dłużni nie pozostali im piłkarze. Reprezentanci Japonii posprzątali po sobie szatnię na błysk tak, że nie pozostał po nich żaden ślad.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments